Stanisław Składanowski – Latarnie Morskie Polskiego Wybrzeża

Z przyjemnością polecamy ekspozycję zdjęć Stanisława Składanowskiego prezentowaną w gdańskiej Galerii Madison do 30 listopada 2019r.

Wystawa Fotograficzna Latarni Morskich autorstwa Stanisława Składanowskiego została przygotowana we współpracy z Galerią Handlową Madison w Gdańsku.

To niezwykła inicjatywa promocji sztuki w przestrzeni miejskiej, to spotkanie z obiektami latarń i ich najbliższymi okolicami, uchwyconymi w pięknie fotografii. To także odkrywanie piękna Polskiego Wybrzeża z zupełnie innej perspektywy. Temat latarń morskich inspiruje i zachwyca ludzi – niezależnie od ich wieku i zainteresowań. Wystawa ta jest efektem ponad dwuletniej pracy nad tematem latarń i obejmuje swym zasięgiem wszystkie latarnie, działające na Polskim Wybrzeżu. Ukazuje piękno architektury latarń, ich wyposażenia i najbliższych okolic o różnych porach dnia i roku. Sprowadzamy ją specjalnie dla Państwa do przestrzeni publicznej – do Galerii Handlowej Madison i zapraszamy w tę niezwykłą podróż, po Latarniach Morskich Polskiego Wybrzeża.