Ewa Kosecka-Judin "Owady i płazy"

Od 20 lutego Biblioteka nr 26 na Gdańskiej Żabiance prezentować będzie wystawę Ewy Koseckiej-Judin “Owady i płazy”. Wernisaż zaplanowany jest na piątek, 21 lutego 2014 o godzinie 18:00.  Zapraszamy i polecamy!

Ewa Kosecka-Judin. Gdańszczanka. Zajmuje się fotografią przyrodniczą – pokazuje na swoich zdjęciach ssaki, płazy, gady, owady, pajęczaki oraz krajobraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i Borów Tucholskich. Członek Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Debiut wystawą zbiorową „Owady” w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku w 2011 r., w ramach prezentacji twórczości społeczności portalu National Geographic Polska.

Wystawy indywidualne „Niesforne w Sworach. Płazy, gady i owady” w 2012 r. i „Małe Stwory w Sworach. Płazy, gady, owady i pajęczaki” w 2013 r., w Kaszubskim Domu Rękodzieła Ludowego, w Swornegaciach jak również „Owady, płazy i pajęczaki” w październiku 2013 r. w Bibliotece Manhattan, w Gdańsku. Udział w zbiorowej wystawie fotograficznej Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego w czerwcu 2013 r., w Bibliotece Manhattan oraz „Parasole, Parasolki” w listopadzie 2013 r. w  Dworku Artura na Gdańskiej Oruni.

Publikacje zdjęć w czasopismach: National Geographic Polska, Foto-Kurier (nagrodzone, wyróżnione w internetowych konkursach na zdjęcie miesiąca) oraz Digital Foto Video.
Wystawa „Owady i płazy” jest kolejną indywidualną prezentacją Ewy Koseckiej-Judin.