Podsumowanie sezonu 2017/18

W najbliższy czwartek, 28 czerwca 2018 zapraszamy wszystkich na podsumowanie sezonu spotkań oraz wręczenie nagród z tytułu kończącej się kolejnej edycji konkursów miesiąca.

Dla osób, które dzięki swoim ciekawym pracom fotograficznym oraz rywalizacji w wielu tematach konkursowych przez cały ostatni sezon zdobyły łącznie największą ilość punktów, przygotowaliśmy nagrody książkowe o tematyce fotograficznej.

Będzie to też dzień, w którym ustalimy tematy konkursów na cały kolejny sezon, który rozpocznie się w czwartek, 6 września 2018 na pierwszym powakacyjnym spotkaniu stowarzyszenia.

Wakacje w GTF

W czasie wakacji tradycyjne czwartkowe spotkania zmieniają odrobinę charakter i nie są tak regularne jak w sezonie (wrzesień-czerwiec). Będą się odbywały, ale z mniejszą częstotliwością oraz poświęcone będą głównie spotkaniom warsztatowym.

Tematy i terminy poszczególnych zajęć warsztatowych także zostaną ustalone na najbliższym czwartkowym spotkaniu.

Po wakacjach

Od września ruszą cykliczne czwartkowe spotkania oraz kontynuowane będą działania pracowni technik alternatywnych. Zaplanowane mamy do końca roku 4 wystawy w Galerii GTF w tym jedna zbiorowa, doroczna wystawa prac z konkursów miesiąca oraz kilka wystaw indywidualnych poza galerią, w przyjaznych nam miejscach. Od października uruchomimy drugą edycję warsztatów fotograficznych dla młodzieży, które zakończą się w czerwcu 2019r. W listopadzie odbędzie się Walne Zebranie członków GTF, zaś w grudniu tradycyjna fotowymiana.

Wsparcie finansowe

Działania GTF wymagają nieustannego dopływu funduszy w dowolnych, nawet drobnych kwotach. Wszystkich, którzy zechcieliby udzielić nam wsparcia zapraszamy do zapoznania się z informacjami na ten temat na podstronie ‘Darowizny i wsparcie’. (Darowizny można odliczać od podatku).