Koniec sezonu 2016/17 i wakacje GTF

Zbliża się nieuchronnie koniec kolejnego sezonu spotkań GTF. Będzie to koniec wyjątkowy, bo jakby ‘bez końca’ – ale o tym za chwilkę :)

22 czerwca będzie można posłuchać prelekcji na temat składania fotoalbumów oraz po trosze także o najważniejszych pojęciach i zasadach projektowania własnych materiałów promocyjnych, jak ulotki i plakaty. O wszystkim opowiadać będzie Adam Dereszkiewicz, zawodowy grafik i twórca wielu okładek płytowych, plakatów i materiałów promocyjnych wszelkiej maści.

29 czerwca zakończymy sezon konkursów miesiąca. Rozdamy pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, objawimy tematy konkursowe na kolejny sezon oraz wstępnie ustalimy plan spotkań na wakacje. Wśród nagród czekają takie nazwiska jak Chomętowska, Rydet, Rolke czy Wantuch oraz upominki ufundowane przez kino Helios.

Wakacje w GTF

Tym razem nasz sezon tak naprawdę się nie skończy, jak to bywało wcześniej, tylko zmieni się na czas wakacji sposób organizowania spotkań.

W miesiącach lipiec i sierpień nie będzie czwartkowych spotkań klubowych. Zamiast tego organizowane będą spotkania warsztatowe.

Warsztaty poświęcone będą różnym konkretnym tematom fotograficznym oraz nauce lub udoskonalaniu wiedzy na temat używania aparatów fotograficznych, zasad kompozycji i temu podobnych tematów.

Pełen zestaw terminów takich spotkań podamy niedługo tu na stronie. Tematy będą ustalone z grubsza z góry, ale dostosowywane na bieżąco wraz z uczestnikami tych spotkań.