Spotkanie z Mistrzem: Renata Dąbrowska

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią na spotkanie z Renatą Dąbrowską w dniu 27 października 2016r o 18:00 w Siedzibie GTF, Al Wojska Polskiego 8/10.

Zobaczyć będzie można prace fotograficzne oraz posłuchać opowieści…. a zorientowani dobrze wiedzą, że Renata ma o czym opowiadać w sprawach fotograficznych.

Dla niewtajemniczonych, w skrócie powiemy, że Renata Dąbrowska mieszka w Gdańsku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem).

Jest to wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej. Od 2005 roku współpracuje z trójmiejskim oddziałem “Gazety Wyborczej”. Inne publikacje: „Duży Format”, „Wysokie Obcasy”, „Newsweek Polska”, „Polityka”, „Wprost”, „Tygodnik Powszechny”, „Gazeta Polska”, „Press”. Na swoim koncie ma też wiele wystaw fotograficznych, indywidualnych i zbiorowych. W 2012 wydała album z fotografiami pt. “Ja, Renata Dąbrowska ­ 100 Portretów”. Od 2009 roku prowadzi blog dziewczynkazaparatami.blogspot.com Laureatka Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla Twórców Kultury na rok 2012, oraz Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska 2012 r.

… więcej może opowie nasz Gość :)
uszanowania, A.D.

Zdjęcie nagłówkowe: Renata Dąbrowska, z cyklu “Disco” (2010-2012)