Podstawy fotografii dla “zielonych”

17 września (czwartek) o 18:00 zapraszamy na inaugurację kolejnego sezonu Otwartych Warsztatów Fotograficznych GTF. Zaczynamy od zupełnych podstaw, czyli materiał głównie dla osób, które fotograficzną przygodę zaczynają, albo zaczęli ale chcą ugruntować podstawową wiedzę.

Opowiemy o ‘isach’, ‘asach’, ‘efach’, ‘trybach’, przysłonach, czasach, aparatach wszelkich, postaramy się opowiedzieć w skrócie i pokazać co do czego i skąd się wzięło… będą do zobaczenia aparaty i akcesoria fotograficzne wszelkiej maści, będzie można pytać i dociekać wszelkich tematów fotograficznych.

Zajęcia ‘dla zielonych’ prowadzone będą w formie pojedynczego wykładu. Za to z dużą dozą sprzętów i fotograficznych artefaktów wszelkiej maści do dotknięcia i spróbowania co i jak.

OWF w skrócie

Wykłady i warsztaty w ramach Otwartych Warsztatów Fotograficznych są darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych fotoamatorów. Prowadzą je członkowie GTF (czasami ze wsparciem zaproszonych osób – fachowców w danym temacie warsztatowym).

Tradycyjnie formuła OWF to zawsze trzy spotkania w jednym temacie – wstęp, praktyka i omówienie rezultatów. Kolejne zajęcia już w październiku.