Mikołajkowa fotowymiana i wigilia GTF 2015

Tak, to było na pewno spotkanie z rodzaju tych, o których można śmiało mówić “Kto nie był, niech żałuje”. Ogólnie wszystkie nasze spotkania są takie, ale to było ‘bardziej’.

Wspaniali ludzie – członkowie obecni, pretendujący i może przyszli, oraz sympatycy GTF – podzielili się między sobą dobrym przedświątecznym i noworocznym słowem, obdarowali się zdjęciami w ramach Mikołajkowej Fotowymiany GTF i miło spędzili czwartkowe popołudnie. Niestety zabrakło wielu naszych klubowych koleżanek i kolegów, ale wiadomo, że spraw zawodowych i rodzinnych jak najbardziej trzeba pilnować, więc nieobecność jest im wybaczona ;)

To było nasze ostatnie oficjalne spotkanie klubowe w tym roku kalendarzowym. Sezon trwa i zobaczymy się już w 7 stycznia na Konkursie miesiąca. Tym razem temat “Biel” :)

W tym miejscu życzymy Wam drodzy goście, udanych, rodzinnych świąt, super zabawy sylwestrowo-noworocznej i nieustającego pasma radości z życia w przyszłym roku.

Wszystkiego dobrego!

Adam Dereszkiewicz
Prezes GTF

 

PS. Fotorelacja poniżej powstała dzięki operatorom jednego aparatu fotograficznego …nie na raz ;) – w osobach: Adam Dereszkiewicz, Adam Fleks i Wiesław Sułek ;)