Przegląd Portfolio

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotoamatorów na pierwszy Przegląd Portfolio GTF. Każdy może przynieść swoje zdjęcia i omówić je indywidualnie z fotografami zrzeszonymi w Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym.

Oferujemy

  • Rzetelną ocenę przedstawionych prac przez fotografików zrzeszonych w GTF – wieloletnich praktyków, pasjonatów i profesjonalnych fotografów.
  • Indywidualne podejście do każdego uczestnika (przegląd zawsze w trybie 1:1)
  • Miłą i przyjazną atmosferę

Kogo zapraszamy?

Wszystkich entuzjastów fotografii, cichych wielbicieli GTF, osoby fotografujące do szuflady i niepewne poprawności swoich prac. Osoby poszukujące swojej wizualnej drogi przez fotografię, Fotografów początkujących i sporadycznych. Obecnych członków GTF i innych klubów fotograficznych celem wymiany doświadczeń i omówienia indywidualnych prac. Przyszłych i potencjalnych członków GTF.
Niechaj przyjdą starzy, młodzi, emeryci, gimnazjaliści, brać studencka, hutnicy i pielęgniarki… Słowem – wszyscy są mile widziani :)

Jak zaprezentować prace?

Ze względu na sposób organizacji przeglądu – równoległa praca na wielu stanowiskach – zalecamy prezentację tradycyjną w postaci odbitek lub wydruków, albumu, wydruków lub fotoksiążki.

Uwaga – prace wyłącznie w formie elektronicznej nie będą rozpatrywane, nawet jeśli ktoś je przyniesie na własnym tablecie. Liczą się fizyczne produkcje opisane wyżej.

Miejsce i czas

Przegląd Portfolio będzie miał miejsce na spotkaniu klubowym GTF w Gdańskiej Scenie Muzycznej. W czwartek 9 października 2014. Zaczynamy o 18:00, potrwa prawdopodobnie 2-2,5 godziny.

 

Przegląd Portfolio GTF ma swoje wydarzenie na fb – zapraszamy :)