Portret: spotkanie 3 – przegląd prac

Przegląd i omówienie prac zrealizowanych podczas pleneru fotograficznego “Portret” w ramach Otwartych Warsztatów Fotograficznych GTF.

Zdjęcie plenerowe dość szybko zaczęły się pojawiać na facebookowej grupie warsztatowej. Bardzo miło było jednak zobaczyć je wszystkie w wersjach papierowych. Dodatkowo niektórzy uczestnicy przynieśli zdjęcia z własnych plenerów i innych okoliczności.

Prowadzący bezlitośnie, acz (mamy nadzieję) – sprawiedliwie, omówili wszystkie przedstawione do przeglądu zdjęcia, wskazując na walory zarówno pozytywne jak i negatywne, podpowiadając inne możliwości kadrowania lub drobne zmiany, których wdrożenie poprawi techniczne i estetyczne walory przyniesionych zdjęć.

Spośród całego dostarczonego na przegląd zestawu wykonana została także wstępna selekcja prac pod kątem powarsztatowej wystawy fotograficznej uczestników.

Następne zajęcia

Kolejny temat: “Fotografia analogowa”, start 23 stycznia 2014r o 18:00 w GAK Scena Muzyczna. Do zobaczenia :)

Kontakt

Adres grupy Otwartych Warsztatów Fotograficznych w serwisie facebook: facebook.com/groups/owfgtf/

Zapraszamy – tutaj znajduje się gros dyskusji i informacji, których z racji ich dynamiki nie jesteśmy w stanie prezentować w innych miejscach.

Drobna dygresja

Jako organizatorów przedsięwzięcia bardzo cieszy nas fakt, iż warsztaty cieszą się takim zainteresowaniem. Jednak najbardziej cieszymy się z tego, że dzięki tym spotkaniom spotkaniom udaje się nam połączyć wspólne pasje, poznać nowych, interesujących ludzi, dzielić uwagami i doświadczeniami oraz najzwyczajniej na świecie – miło spędzać czas.

Dziękujemy.