Regionalna Gala OKFS w GTF

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Finałową i rozstrzygnięcie  Ogólnokrajowego Konkursu Fotografii Studenckiej! Już 25 kwietnia w Galerii GTF będziecie mogli zobaczyć wystawę prac konkursowych XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, na której zaprezentowane zostaną zdjęcia stworzone przez młodych, utalentowanych fotografów. Tematem tej edycji konkursu jest “XXI wiek”.

  • 18.00 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu.
  • 19.00 rozpocznie się część wernisażowa, podczas której będzie można zobaczyć prace konkursowe. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii!

Gdzie? Galeria GTF. Al. Wojska Polskiego 8/10 Gdańsk
Kiedy? 25 kwietnia 2019, godzina 18.00

Więcej informacji o wydarzeniu w wydarzeniu na facebooku

Jury edycji regionalnej OKFS

  • Jerzy Hejber – Sopockie Szkoły Fotografii
  • Maurycy Śmierzchalski – Frames Studium Fotografii
  • Adam Dereszkiewicz – Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne

Czym jest OKFS?

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to projekt skierowany do wszystkich studentów oraz doktorantów uczelni państwowych i prywatnych interesujących się fotografią, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Organizowany jest od 1998 r. i jest to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. W tym roku przypada jego XXI edycja, a tematem przewodnim jest „XXI wiek”. Konkursowi towarzyszą wystawy nadesłanych prac, cykle warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych, profesjonalnych fotografów w kilku regionach Polski.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: www.okfs.pl/